Loading
Hakkımızda
Lisanslı Depoculukta Öncü…

Ticaret Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı’nın destekleri ile gelişme gösteren Lisanslı Depoculuk faaliyetlerimiz de yine mevcut depolarımızın belirli bir kısmının Lisanslı Depo olarak tahsisi ile grup şirketlerimizden olan 2016 yılında Hatay’da kurulan Grain Tarım Lisanslı Depoculuk A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

 

Devamını Oku
Başkanın Mesajı
Değerli
Paydaşlarımız
Hepimiz bir hayalin, bir idealin izinden giderek bugün olduğumuz yere geldik. Köklerimizden aldığımız güç ve maneviyatla kimliğimizi oluşturduk. Çiftçi ve öğretmen bir ailede büyüdüm. Hayat görüşüm ve gelecekle ilgili düşüncelerim de bu sayede oluştu.
Devamını Oku
Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Kaliteli ham maddeye erişim Graınturk’ün en önemli misyonu olmakla beraber; üretici ve tüketicileri şeffaf koşullarda güvenle buluşturmak, her zaman çözüm odaklı bir şirket olarak müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı, kaliteli ve ekonomik şekilde cevap vermek, sürdürülebilir bir büyüme ile tarım sektörüne en yüksek faydayı sağlayarak üreticilere katma değer yaratmak şirket misyonunu oluşturmaktadır.
Misyonumuz

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası arenanın emtia piyasalarında aktif rol alan, ülke ekonomisine katma değer yaratan, yenilikçi ve lider bir kuruluş olmak Graınturk’ün vizyonunu oluşturmaktadır.
Vizyonumuz